Tirana
overcast clouds
15 ° C
15 °
15 °
51 %
5.1kmh
90 %
Mër
15 °
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
13 °
Die
16 °
E mërkurë, 14 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Besmir Haliti

Tjetër skandal nga Hervin Çuli, drejtori i Teatrit Kombëtar nuk duron dot kritikën e të madhit Robert Ndrenika dhe e fyen publikisht

Hervin Çuli që prej kohës kur është bërë drejtor i Teatrit Kombëtar, ka qenë shpesh herë i pranishëm në media për skandalet e shumta,...

Lajmet e fundit