Tirana
broken clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
1kmh
75 %
Mar
14 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
10 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Besmir dhe Viktor Haxhia

Shkoi në varrimin dhe të tretat e vdekjes së vëllezërve Haxhia, Altin Ndoci u paraqit me emër tjetër dhe hodhi 50 mijë lekë

Altin Ndoci, vrasësi i vëllezërve Besmir dhe Viktor Haxhia në Durrës ka qenë në varrimin dhe të tretat e vdekjes së dy vëllezërve. ...

Vëllezërit Haxhia strehuan një nga grabitësit e Rinasit, zbardhen detaje të reja nga dosja. ‘Miri i Kolës’ i dënuar në Francë dhe Greqi

Kanë dalë detaje të reja nga dosja e vrasjes së dy vëllezërve Besmir dhe Viktor Haxhia në Durrës, ku u arrestuan autorët e krimit...

VRASJA E DY VËLLEZËRVE/ 5 makina ‘shoshë’ nga plumbat, flet roja i parkingut në Durrës: U shtriva barkas, plumbat kanë goditur edhe mjetet në...

Një ngjarje e ngjashme me skenat e filmave aksion ka ndodhur dje në zonën e Nishtullës në Shënavlash të Durrësit, ku janë qëlluar me...

Lajmet e fundit