Tirana
overcast clouds
17 ° C
17 °
17 °
34 %
2.1kmh
90 %
Pre
16 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
11 °
Mar
13 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Besmir Beja

Drejtori i ministrisë së Drejtësisë: Do lirohen 164 të burgosur, amnisti dhe për 1/3 e të dënuarve

Drejtor i Kodifikimit në Ministrinë e Drejtësisë, Besmir Beja duke folur në studion e Ilva Now në Euronews Albania, për amnistinë që do t’u japë...

Lajmet e fundit