Tirana
overcast clouds
11 ° C
11 °
11 °
71 %
1.5kmh
90 %
Sht
16 °
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
13 °
Mër
12 °
E shtunë, 17 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Besjan Pesha

Aktivisti “kapet” me Opozitën për mirditoren: Bëjani mor autogolin Ramës, pse ja bëni vetes, o Lulzim po pse o njeri?

Nuk kanë të ndalur reagimet dhe kundër reagimet për fjalimin e fermeres nga Mirdita Gerta Loku që foli sot në parlament. ...

Gruas i bie të fiktë, aktivisti: Për kokoshkat u deshën 5 minuta, për shëndetin ambulanca ka 20 minuta që nuk vjen

Aktivisti Besjan Pesha ka publikuar në “Facebook” rastin e një gruaje në qendër të Tiranës, të cilës i ranë të fiktë para Pallatit të...

Lajmet e fundit