Tirana
clear sky
6 ° C
6 °
6 °
87 %
1kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
14 °
Die
13 °
Hën
12 °
Mar
12 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

besimtarët myslimanë

Besimtarët myslimanë falin Fiter Bajramin në sheshin ‘Skënderbej’

Pas një muaji agjërim besimtarët myslimanë në mbarë botën kremtojnë sot Fitër Bajramin. Mëngjesin e sotëm mijëra besimtarë ishin pjesë e festimeve dhe faljes...

Nesër fillon Muaji i Ramazanit, kreu i KMSH-së MESAZH për besimtarët myslimanë (VIDEO)

Kryetari i Komunitetit Mysliman të Shqipërisë, Bujar Spahiu ka dhënë një mesazh një ditë para fillimit të Muajit të Ramazanit, për të gjithë besimtarët...

Muaji i Ramazanit, Meta uron besimtarët myslimanë: Të reflektojmë për pastrimin shpirtëror

Një ditë para fillimit të Muajit të Ramazanit, presidenti ilir Meta ka uruar të gjithë besimtarët myslimanë për një agjërim të shëndetshëm dhe të...

Lajmet e fundit