Tirana
broken clouds
13 ° C
13 °
13 °
50 %
1.5kmh
75 %
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
13 °
E enjte, 15 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

besimtaret luten

Besimtarët mblidhen në Kishën Ortodokse Autoqefale, kremtojnë festën e Krishtlindjes

Me qindra besimtarë katolikë janë mbledhur në kishën Ortodokse Autoqefale në Tiranë  ku po mbahet dhe mesha e Krishtlindjes. Mesha po...

Lajmet e fundit