Tirana
few clouds
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
93 %
1.5kmh
20 %
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
11 °
E diel, 29 Janar, 2023

TAG

besimi

Besimi i bizneseve dhe qytetarëve në ekonomi, bie në nivelin më të ulët të vitit 2022

Besimi i bizneseve dhe konsumatorëve në ekonominë shqiptare ka prekur nivelin më të ulët të këtij viti. Sipas të dhënave nga Banka e Shqipërisë,...

Europianët të zhgënjyer nga BE-ja, sondazhet nxjerrin shifra “alarmante” për besimin në këtë institucion

Bashkimi Europian shihet si një “vend shpëtimi” kryesisht për vendet që aderojnë të jenë pjesë e tij, por anëtarët e unionit nuk ndihen aq...

Lajmet e fundit