Tirana
overcast clouds
11 ° C
11 °
11 °
71 %
1.5kmh
90 %
Sht
16 °
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
13 °
Mër
12 °
E shtunë, 17 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

besime fetare

Ish-Dëshmitari i Jehovait zbulon sekretet tronditëse dhe të rralla të grupimit fetar

Një ish-Dëshmitar i Jehovait ka hedhur dritë mbi grupimin duke e quajtur një kult “që përpiqet të kontrollojë emocionet, mendimin, informacionet dhe sjelljen e...

13 mijë shqiptarë braktisin myslimanizmin dhe kthehen në të krishterë

Një Studim me titull “Besimtarët në Krisht me të kaluar myslimane: Një Census global”, me autorë Duane Alexander Miller, nga Universiteti “St. Mary’s” në...

Ja si e komenton Arbana Xharra këtë foto të shkrepur në qendër të Prishtinës

Disa femra të besimit islam, të mbuluara në masën 100 për qind me veshjen religjoze “burka”, kanë ngjallur reagimin e kryeredaktores së gazetës “Zëri”,...

Kjo është rruga më multi-kulturore e Britanisë, nuk mungojnë as shqiptarët (Foto)

"Barton Stree"t është ndoshta rruga më multi-kulturore në të gjithë Britaninë, me plot 14 objekte të ndryshme religjoze dhe banorë nga 25 vende të...

Lajmet e fundit