Tirana
overcast clouds
16 ° C
16 °
16 °
63 %
2.6kmh
90 %
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
16 °
Sht
12 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Besim SHABANI

Besim SHABANI, ushtaraku që ruan personalitetet e që shkon me këpucët me pluhur para komisionit të vetingut (UDHËTON ME BIÇIKLETË, jeton në PARAFABRIKAT)

Besim Shabani, është zyrtari që sot doli përpara Komisionit të Verifikimit të Figurës dhe prej vitesh drejton njësinë e sigurisë fizike të Personaliteteve të...

Lajmet e fundit