Tirana
clear sky
6 ° C
6 °
6 °
87 %
1kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
14 °
Die
13 °
Hën
12 °
Mar
12 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Besim Hajdarmataj

Komisioneri Publik ankimon vendimin e KPK-së për Besim Hajdarmatajn

Pas konfirmimit në detyrë nga Vettingu dhe Komisioni i Pavarur i Kualifikimit(KPK) më 16 tetor të këtij viti, përzgjedhja e prokurorit Besim Hajdarmataj, është...

Besim Hajdarmataj del nesër para Vettingut, ja pasuria që duhet të justifikojë

Ish-drejtuesi i Prokurorisë së Krimeve të Rënda, Besim Hajdarmataj do të përballet të hënën me Komisionin e Pavarur të Kualifikimit. Trupa...

SPAK/ KLP interviston prokurorin e Krimeve të Rënda, pyetet për ‘dosjet e nxehta’ dhe përgjimet e ‘Bild’

Këshilli i Lartë i Prokurorisë interviston prokurorin e Krimeve të Rënda, Besim Hajdarmatajn, në kuadër të krijimit të SPAK. Mësohet se...

Erion Braçe NXJERR EMRIN e PROKURORIT: JA kush i SHITI PËRGJIMET!

Zv.kryeministri Erion Braçe i tensionuar në studione e misionit “Open” teksa ka sulmuar prokurorët për nxjerrje të sekretit hetimor, lidhur me publikimin në media...

Hajdarmataj i kthehet ashpër Arta Markut: Keni shkatërruar dosjet e zrtarëve të lartë, duhet të ishin në burg

Kryeprokurorja e Përgjithshme e Përkohshme, Arta Marku ka marrë pjesë ditën e sotme në takimin për analizën vjetore të Prokurorisë së Tiranës dhe asaj...

BEFASIA/ Ja prokurori që sapo aplikoi për SPAK (EMRI)

Besim Hajdarmataj, Prokurori i Krimeve të Rënda aplikon për anëtar në Prokurorinë e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar (SPAK). ...

Gazetari Hoxha: Shullazi priste të ikte ambasadori amerikan. Prokurorët kanë frikë…

Gazetari Artan Hoxha shprehet se prkurororët që kanë braktisur dosjen Shullazi e kanë bërë për shkak të frikës. Gazetari Hoxha tha...

Dosja Shullazi, Besim Hajdarmataj i përgjigjet Arta Markut

Pas “furtunës” së shkaktuar në Prokurori për hetimin e kërkuar për 10 prokurorë, Arta Marku, u përgjigj duke thënë se se kjo situatë është...

Krimet e Rënda zbarkojnë në Katania, prokurorët shqiptarë marrin në pyetje Moisi Habilaj për ‘Çështjen Tahiri’

Prokurorë nga Krimet e Rënda në Tiranë do të mbërrijnë ditën e nesërme në Katania të Italisë për të marrë në pyetje tre të...

Kostumi HUGO BOSS, pyetja që la pa përgjigje Besim Hajdarmatajn

Në përgjimet e famshme të Habilajve, me siguri të gjithëve iu ka mbetur në mendje kostumi “Hugo Boss” për të cilin Moisi Habilaj u...

Lajmet e fundit