Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
76 %
1kmh
0 %
Pre
19 °
Sht
18 °
Die
19 °
Hën
16 °
Mar
9 °
E premte, 24 Mars, 2023

TAG

besian xhixha

I akuzuar për vrasjen e vëllezërve Haxhia, Besian Xhixha kërkon statusin e të penduarit: Do rrëfej krime të tmerrshme

Besian Xhixha, i arrestuar që në qershor të 2021, si pjesë e grupit kriminal që ekzekutoi vëllezërit Besmir e Viktor Haxhia në Durrës, njeriu...

Berisha sulmon SPAK-un: Të mbrohet Xhixha, nxorri lidhjet e Dumanit me prokurorë e qeveritarë! I penduari tregon vetëm ato që do SPAK-u

Ish-kryeministri Sali Berisha ka sulmuar ashpër Strukturën e Posaçme Anti-Korrupsion dhe Krimit të Organizuar, pas akuzave të bëra ditën e djeshme nga i penduari...

Studiuan vendin dhe ranë dakord për vrasjen e dy vëllezërve Haxhia, GJKKO lë në burg dy të arrestuarit

Gjykata e Posaçme kundër Korrupsionin dhe Krimit të Organizuar ka vendosur masën e sigurisë për Besian Xhixhën dhe Enver Divën, lidhur me ekzekutimin e...

Dy karikatorë kallashnikovi drejt vëllezërve Haxhia në Durrës, Policia arreston dy persona pas 1 viti (EMRAT)

Dy persona kanë rënë në prangat e Policisë si të lidhur me ekzekutimin e dy vëllezërve Besmir dhe Viktor Haxhia në Durrës, shkruan newsbomb.al....

Lajmet e fundit