Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
82 %
1kmh
0 %
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
25 °
Hën
26 °
E enjte, 6 Tetor, 2022

TAG

besian ajazi

“Binjakët më kanë ndryshuar jetën”, deputeti i PS rrëfen si e ka njohur bashkëshorten: Nuk besoja në dashuri me shikim të parë, por kur…

Deputeti i Partisë Socialiste në qarkun e Elbasanit, Besian Ajazi, ka folur për jetën e tij private, emocionet që dy binjakët e tij Dren...

“Ajo më tha PO një ditë para zgjedhjeve”, kandidati i PS për Gramshin martohet në bashki këtë të shtunë në mëngjes (FOTOT)

Kandidati për deputet për Partinë Socialiste në Gramsh, Besian Ajazi, ditën e sotme ka kurorëzuar në martesë lidhjen e tij të dashurisë me Jonidën. Celebrimi i...

Kryemadhi bën denoncimin e fortë: Banditi në Elbasan është kryeprokurori, përdor kriminelët që të mbledhin vota për vëllain. Ka shtypur një grua dhe… (EMRAT)

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka hedhur sot akuza të forta ndaj kryeprokurorit të Elbasanit, Kreshnik Ajazi në emisionin ‘Të Pa Ekspozuarit’. Ajo tha...

Lajmet e fundit