Tirana
overcast clouds
11 ° C
11 °
11 °
87 %
2.1kmh
90 %
Mar
14 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
12 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

besi

Besi publikon foto duke u lutur, jep mesazh të qartë: Zoti është dashuri…

Aktori i njohur Bes Kallaku ka përcjellë urime të veçanta për Pashkë, i cili ndërsa ka publikuar një foto ku shfaqet duke u lutur,...

Besi dhe Xhensila nisin pushimet, momentet me Ajkën në det

Çifti i njohur i shëbizz-it, Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj kanë nisur pushimet. Pas angazhimeve të të dyve, dyshja bashkë me...

Besi dhe Xhensila publikojnë FOTON e parë të Ajkës, emocionojnë me dedikimin: Ne të dhuruam jetën, ti na fale botën

Sot është një ditë e veçantë për çiftin e njohur shqipatr, Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj. Vajza e tyre, Ajka feston ditëlindjen e saj...

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku zihen në Instagram, shkak është Ajka

Xhensila dhe Besi janë një nga çiftet më të komentuar në shoëbizin shqiptar pasi publiku ka gjithmonë kuriozitet të dijë më shumë rreth tyre...

Xhensila publikon FOTO nga krevati, Besi i bën komentin epik

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj ka publikuar disa fotografi të reja në Instagram, ku ka pozuar nga krevati. Në fotot e publikuara, Xhensila...

Surpriza! Besi dhe Xhensila sjellin bashkëpunimin e tyre të parë

Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj janë ndër çiftet shqiptarë më të komentuar. Shpesh ata vihen në qendër të vëmendjes dhe po ashtu janë shumë...

Ija e Bes Kallakut bën 80 vjeç, familjarët i realizojnë festën surprizë (VIDEO)

Gjyshja e  Besit, Ija që të gjithë e njohim festoi mbrëmjen e djeshme 80 vjetorin. Nipi dhe njerëzit e saj të...

Olsi feston ditëlindjen, Besi dhe Erioni e urojnë me fjalët më të bukura

Treshja e famshme Erion Isaj, Bes Kallaku dhe Olsi Bykyku gjithmonë kanë treguar se midis tyre ekziston një shoqëri e pastër. ...

Besi për vizitë te Ija, publikon VIDEON: Nuk i mbyllet goja

Bes Kallaku është një ndër aktorët më të komentuar, ndërkohë që me humorin e tij ka bërë mjaft të njohur edhe gjyshen e tij,...

Vajza i lë pa gjumë, shihni ç’bëjnë në mes të natës Xhensila dhe Besi (FOTOT)

Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj u bënë prindër për herë të parë muajin e kaluar. Këngëtarja solli në jetë një vajzë, të cilën çifti...

Lajmet e fundit