Tirana
clear sky
7 ° C
7 °
7 °
70 %
1.5kmh
0 %
Sht
8 °
Die
17 °
Hën
19 °
Mar
17 °
Mër
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

besi xhensila

Besi dhe Xhensila nuk janë vetëm në Santorini, ja kush ndodhet atje (FOTOT)

Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj janë duke shijuar pushimet e para për vitin 2018. Kështu të paktën është lënë të kuptohet nga postimet e...

Besi dhe Xhensila së shpejti prindër për herë të parë, këngëtarja konfirmon shtatzëninë: Na zbuluan (FOTO)

Sot ndër lajmet më të bujshme është ai i shtatzënisë së këngëtares Xhensila Myrtezaj. Në media u raportua se këngëtarja është në...

Besi dhe Xhensila në vendin e ‘Shenjtë’, kështu nuk e kishit parë këngëtaren

Besi dhe Xhesila kanë vizituar sot kishën e Ragamit në Shkodër. Momentet e veçanta të kësaj ditë çifti i ka ndarë edhe me miqtë...

Muaji i Mjaltit për Besin dhe Xhensilën nuk ka për të mbaruar, nga ishujt Maldive në Dubai

Muaji i Mjaltit për Besin dhe Xhensilën ende nuk ka mbaruar. Çifti i sapomartuar është larguar nga ishujt Maldive për të...

Nami në Bubq, martohet Bes Kallaku me Xhensilën (Video, Foto)

Sapo ka nisur në fshatin Bubq të Fushë Krujës dasma madhështore e aktorit të humorit Bes Kallaku dhe këngëtares Xhensila Myrtezaj. ...

Kjo është shtëpia e re e Besit dhe Xhensilës (Video)

Aktori i humorit, Besart Kallaku dhe këngëtarja Xhensila Myrtezaj duket se shumë shpejt do të bashkëjetojnë në shtëpinë e tyre të re. ...

Lajmet e fundit