Tirana
clear sky
3 ° C
3 °
3 °
93 %
1.8kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
14 °
Die
13 °
Hën
12 °
Mar
12 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Besi i bën komentin epik Xhensilës

Besi i bën komentin epik Xhensilës, kjo e fundit nuk ‘ia lë mangët’: Nga ty s’e prisja

Tre ditë më parë, Xhensila Myrtezai publikoi videoklipin e ri ‘Paris’. Duket se kjo këngë u pëlqye shumë dhe rezultoi një...

Lajmet e fundit