Tirana
overcast clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
0.5kmh
90 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
16 °
Enj
18 °
Pre
12 °
E hënë, 19 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

besi dhe xhesi

E papritur, pasi i vunë “flakën” Pallatit të Brigadave, Besi dhe Xhensila sonte kanë dasmën e dytë: Aktori zbulon vendin

Aktori i njohur i humorit Bes Kallaku dhe këngëtarja Xhensila Myrtezaj ditën e premte i dhanë fund beqarisë, në dasmën madhështore të organizuar në...

Lajmet e fundit