Tirana
overcast clouds
7 ° C
7 °
7 °
93 %
2.1kmh
90 %
Hën
19 °
Mar
15 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
14 °
E hënë, 12 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

beshiktash

Champions League, Beshiktash barazon, por arrin suksesin historik

Beshiktash nuk shkoi më shumë se një barazim mbrëmjen e sotme në përballjen me Porton në “Vodafone Stadium”. Por me këtë...

13 të vdekur dhe 38 të plagosur nga sulmet me bomba dhe armë pranë stadiumit të Beshiktashit

Disa sulme me bomba dhe armë kanë ndodhur mbrëmjen e sotme në sheshin Maçka në Stamboll të Turqisë. Shpërthimet kanë ndodhur...

VIDEO/ Momenti i shpërthimit të bombave në stadiumin e Beshiktashit

Momenti i shpërthimit të bombave jashtë stadiumit të Beshiktashit në Stamboll është filmuar nga kamerat kur zyrtarët e skuadrave po flisnin për mediat. ...

Donis Avdijaj kërkon Champions League-n, flirton me Beshiktashin

Futbollisti shqiptar, Donis Avdijaj po kërkon debutimin në Champions League, por kjo nuk mund t’i mundësohet me ekipin e tij, Schalke 04, ku ai...

Supergoli i Alban Mehës në ndeshjen me Beshiktashin (Video)

Alban Meha ka realizuar një super gol nga distanca në ndeshjen kundër Beshiktashit. Me një goditje spektakolare nga distanca, lojtari...

Lajmet e fundit