Tirana
clear sky
7 ° C
7 °
7 °
70 %
1.5kmh
0 %
Sht
8 °
Die
17 °
Hën
19 °
Mar
17 °
Mër
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

besart kadia

Kadia ironizon kontrollorët e AlbControll: Silluni si emri i aeroportit, duroni me pak lekë siç thoshte Nënë Tereza

Debati në studion e “Open” përpos toneve të larta ka pasur edhe ironi nga të ftuarit lidhur me situatën e rëndë që është krijuar...

Zv.ministri Kadia ‘sherr’ në studio me Babaramon: Ja përgjysmove ti gazetarëve rrogën në kohë pandemie? Çfarë kërkon tani?

Zëvendës ministri i Financave Besart Kadia është përplasur sot në studion e “Open” me gazetarin Ilir Babaramo, lidhur me protestën që kanë ndërmarrë përsipër...

“Dështoi brenda javës”, Rama rikthen rastin e Taulant Mukës dhe tregon pse i dha një mundësi Besart Kadisë

Kryeministri, Edi Rama sqaroi për herë të parë arsyet e përfshirjes së ekspertit të ekonomisë, Besart Kadisë në kabitenin qeveritar, duke i besuar pozicionin...

‘Pse mendon se të zgjodhi Rama, cila është pika juaj e fortë?’ Përgjigjet Besart Kadia: Komunikimi në anglisht, kjo mund të ndihmojë në integrimin...

Zv.ministri i ri i Financave Besart Kadia mbrëmjen e sotme ishte i ftuar në emisionin “Zonë e Lirë”, ku foli edhe për vendimin që...

Nga PD te posti i zv.ministrit në qeverinë Rama, Besart Kadia tregon se si do t’i përgjigjej ftesës politike të kryeministrit

Besart Kadia është një nga emrat më të përfolur në ditët e fundit, pasi nga një ish-këshilltar i Lulzim Bashës, u katapultua si zv.ministër...

Rama i bëri djalin zv.ministër, reagon ish-këshilltari i Berishës, Ilir Kadia: Ata që fyejnë, s’mund të jenë miq me mua

Ish-këshilltari i Lulzim Bashës, Besart Kadia u emërua dje zv.ministër i Financave në qeverinë e socialistëve, një lëvizje që u prit me reagime të...

Rama e emëroi si zv.ministër të Financave, PD nxjerr dokumentin për Besart Kadian: E shkarkuam që në 2019, krijoi lëvizje politike të financuar nga...

Ditën e sotme bëri bujë lajmi i emërimit të Besart Kadia-s si zv.ministër i Financave, pasi më herët kishte mbajtur postin e sekretarit për...

‘Të kapim ç’a të kapim’, gazetari ironizon emërimin e këshilltarit të Bashës si zv.ministër të Financave: A është bosh vendi që u lirua sot...

Sot u bë publik lajmi se Besart Kadia është emëruar zv.ministër i Financave dhe Ekonomisë. Kadia ka qenë ish-sekretar për sipërmarrjen...

Emërimi i Besart Kadisë si zv.Ministër, ish-anëtari i Këshillit në PD bën deklaratën e fortë: Pas 25 prillit marrëveshje PS-PD, Basha do jetë zv/kryeministër

Ish-sekretari për sipërmarrjen e lirë në Partinë Demokratike dhe këshilltari i Lulzim Bashës, Besart Kadia është emëruar zv.ministër i Financave dhe Ekonomisë.   ...

VIDEO/ Sot e emëroi zv.ministër, por ja çfarë thoshte Rama për Besart Kadian: Ku ma ke gjet këtë…

Ditën e sotme kryeministri Edi Rama bëri një emërim që shumë pak e prisnin, pasi vendosi si zv.ministër të Financave dhe Ekonomisë Besart Kadian,...

Lajmet e fundit