Tirana
broken clouds
15 ° C
15 °
15 °
67 %
0.5kmh
75 %
Hën
15 °
Mar
14 °
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
17 °
E hënë, 12 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Besart Hasani

Vritet 29-vjeçari shqiptar, mister dhe lot për Besartin (FOTOT)

Besart Hasani, 29 vjeç është vrarë ditën e djeshme në rrethana të mistershme, ende të pasqaruara zyrtarisht nga policia. Ngjarja ka...

Lajmet e fundit