Tirana
broken clouds
15 ° C
15 °
15 °
55 %
2.1kmh
75 %
Die
15 °
Hën
19 °
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

besa

Shahini e qeshur ‘vesh më vesh’ në Kanionet e Holtës, i ‘përvishet’ zyrtarja e PS: S’drejtohet arsimi me kinezërira FB-je. Tallja me qytetarët do...

Ministrja e Arsimit, Besa Shahini, sot ka publikuar një foto nga Kanionet e Holtës në Gramsh, ku shihet e qeshur “vesh më vesh”. ...

Arrihet marrëveshja Besa – LSDM, Zaev dakort me ndryshimet kushtetuese. Si do jenë pasaportat e shqiptarëve në Maqedoni (Detajet)

Partia shqiptare në Maqedoni, Lëvizja Besa e kryesuar nga Bilall Kasami, arrin një marrëveshje të rëndësishme me kryeministrin maqedonas Zoran Zaev. ...

Festë në familjen e Koço Kokëdhimës, Besa dedikim të ndjerë: Je tatuazh në zemër (FOTO)

Në familjen Kokëdhima së fundmi ka pasur festë. Bashkëshortja e kreut të 'Zgjidhja', Koço Kokëdhima, Brixhida ka festuar ditëlindjen. Në...

Gugash Magani kthehet në Shqipëri, merr drejtimin e Besës

Trajneri Gentian Begeja nuk do të jetë më trajneri i Besës. Drejtuesit e klubit kanë vendosur të largojnë trajnerin durrsak për...

“Krenare që jam gjaku yt”, këngëtarja shqiptare merr dhuratën e veçantë nga i ati biznesmen (FOTO)

Prej vitesh në skenë Besa Kokëdhima është padyshim një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar. Këngët e saj kthehen gjithnjë në hite....

Shpërthen Besa Kokëdhima, i bën ‘tag’ Ramës: Ku je o shtet mjeran e i turpshëm??? (Çfarë e ka revoltuar, Video)

Këngëtarja e njohur Besa Kokëdhima, është revoltuar nga një tjetër video e postuar në rrjetet sociale ku disa fëmijë dhunojnë një mace. ...

Zgjedhjet në Maqedoni, garë e ashpër mes BDI-së dhe Besës (Rezultatet “Live”)

Qytetarët e Maqedonisë e kanë thënë fjalën e tyre. Vendvotimet janë mbyllur rreth orës 19:00 dhe të drejtën e votës e kanë shfrytëzuar mbi...

Ne shqiptarët kemi një “gjë”, që e gjithë bota na e ka zili. Edhe BBC shkruan për të

Gjiganti britanik, BBC, ka realizuar një artikull mbreslënës për popullin shqiptar. Sipas medias prestigjioze, gjithë bota mund të nxjerrë një mësim të vlefshëm nga...

Besa Kokëdhima: Dhuna në këtë vend, një fenomen që nis e përfundon në çdo instancë

Këngëtarja Besa Kokëdhima ka reaguar në një postim në profilin e saj për dhunën si një fenomen shoqëror që ekziston në çdo institucion qoftë...

Lajmet e fundit