Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
1kmh
0 %
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
24 °
Hën
24 °
E enjte, 6 Tetor, 2022

TAG

besa shahini

“Burri problematik” i ish-ministres Besa Shahini, arrestohet në Kosovë politikani Dardan Molliqaj

Politikani shqiptar i Kosovës, Dardan Molliqaj është arrestuar sot nga Policia. Bashkë me të janë arrestuar edhe disa anëtar të PSD-së, pari që drejtohet...

Ish-ministrja e Ramës bëhet nënë: Bashkë me pranverën erdhi edhe vajza jonë në Tiranë

Ish-ministrja e Arsimit, Besa Shahini është bërë nënë për herë të parë e një vajze. Lajmin e bukur e ka bërë me dije vetë ish-ministrja...

Nisma e Ramës për Arsimin, Besa Shahini jep sugjerimet: Anti-plagjiatura është çelësi i sigurimit të cilësisë në Arsimin e Lartë, disa rektorë në Univeristete...

Kryeministri Edi Rama dje është takuar me Rektorët e Universiteteve në Shqipër për nismën për cilësinë e arsimit të Lartë. Në lidhje me këtë ka...

Besa Shahini sulmon Albin Kurtin pas arrestimit të bashkëshortit: Kryeministri i shuan me dhunë zërat opozitarë

Ish-ministrja e Arsimit Besa Shahini ka reaguar pas arrestimit të disa aktivistëve të Partisë Socialdemokrate në Kosovë, mes tyre edhe bashkëshorti i saj, Dardan...

I shtrirë në tokë dhe i gjakosur, arrestohet bashkëshorti i Besa Shahinit (FOTO)

Janë arrestuar disa aktivistë të Partisë Socialdemokrate që penguan konferencën e kryetares së Gjykatës Speciale, Ekaterina Trandafilova. Ata kishin dalë në protestë dhe kanë penguar...

Besa Shahini merr burrin dhe “arratiset” në Vlorë

Ish ministja e Arsimit, Besa Shahini, këtë fundjavë ka lënë Kosovën dhe ka udhëtuar drejt Vlorës në Kuç. Shahini ka ndarë një foto në facebook,...

Besa Shahini heq dorë nga politika, fillon punë si instruktore e studentëve

Ish-ministrja e Arsimit në Shqipëri, Besa Shahini duket se ka hequr dorë nga politika. Ajo ka lajmëruar përmes rrjeteve sociale se ka filluar punë si...

“Lajm i mirë ndëshkimi i LSI-së”, Besa Shahini sulmon Albin Kurtin: Bëri opozitë në Shqipëri

Ish-ministrja e Arsimit, Besa Shahini ka komentuar rezultatin e zgjedhjeve në Shqipëri. Përmes një postimi në rrjetet sociale, ajo nuk ngurroi të sulmojë edhe kryeministrin...

Besa Shahini: Të dielën do të shkoj në Tiranë për të votuar Partinë Socialiste, kam kritika por është opsioni më i mirë për Shqipërinë

Ish-minsitrja e Arsimit Besa Shahini, lajmëron se të dielën do të vijë në Tiranë për të votuar në zgjedhjet e 25 prillit, pikërisht partinë...

Ish-ministrja e Ramës sulmon Albin Kurtin: Autoritar dhe i dëmshëm për demokracinë, për më pak se dy javë shfaqi ambicien për kapjen totale të...

Ish-ministrja e Arsimit në Shqipëri, Besa Shahini, ka sulmuar kryeministrin e Kosovës ALbin Kurti, duke e quajtur autoritar dhe të dëmshëm për demokracinë.Sipas saj,...

Lajmet e fundit