Tirana
overcast clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
71 %
5.7kmh
90 %
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
10 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

Besa Shahini dhe Mynyr Koni

Shtyrja e zgjedhjeve në universitete, reagon Mynyr Koni: Përgëzoj ministren për vendimin

Pas vendimit të Ministres së Arsimit Besa Shahini për të shtyrë datën e zgjedhjeve në universitete ka reaguar rektori i Universitetit të Tiranës Mynyr...

Lajmet e fundit