Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
38 %
4.1kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
6 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

TAG

Besa Shahini dhe Albana Vokshi

‘Paguaji mësuesit Besa’, Vokshi sulmon Shahinin: Mijëra arsimtarë nuk kanë marrë ende pagat

Ish-deputetja e PD Albana Vokshi ka sulmuar ministren e Arsimit Besa Shahini të cilës i bën thirrje që të paguajë mësuesit.   ...

Lajmet e fundit