Tirana
broken clouds
18 ° C
18 °
18 °
45 %
5.1kmh
75 %
Mar
18 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
16 °
Sht
13 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

besa nikehasani

KPA konfirmon shkarkimin, prokurorja Nikëhasani përfundimisht jashtë sistemit

Prokurorja e Apelit të Shkodrës, Besa Nikëhasani mbetet përfundimisht jashtë sistemit të drejtësisë. Komisioni i Pavarur i Apelimit ka dhënë këtë...

Prokurorja në kufijtë e të pabesueshmes: Jam përplas me 1 mijë kriminelë, 43 vrasje kur ishte Ina Rama! Më kanë vënë tritol…

Para pak minutash u mor vendimi në Komisionin e Pavarur të Kualifikimit, përbërë nga Suela Zhegu, Genta Tafa (Bungo) dhe Pamela Qirko për të...

KPK shkarkon në vend Besa Nikëhasanin, PROKURORJA shpërthen në revoltë në mes të sallës: O zot i madh

Shkarkohet nga detyra Prokurorja e Apelit në Shkodër, Besa Nikëhasani. Para pak minutash u mor vendimi në Komisionin e Pavarur të Kualifikimit, përbërë nga...

Prokurorja që ra sot në ‘rrjetën e Vettingut’, mijëra euro të pajustifikuara (PASURIA)

Prokurorja e Apelit në Shkodër, Besa Nikëhasani, njëherazi kandidate për Këshillin e Lartë të Prokurorisë nuk e ka kaluar me sukses vettingun. ...

Zbardhet skeda: Si ka ndryshuar pasuria e prokurores së Apelit në Shkodër

Kjo është skeda e pasurisë së deklaruar e Besa Nikëhasani –prokurore pranë Prokurorisë së Apelit të Rrethit Gjyqësor Shkodër, e cila do të përballet...

Lajmet e fundit