Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
24 %
4.1kmh
0 %
Hën
4 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
9 °
E hënë, 6 Shkurt, 2023

TAG

besa kokedhima

Besa Kokëdhima përfundon në spital, çfarë i ndodhi këngëtares? (FOTO)

Këngëtarja shqiptare Besa Kokëdhima ka përfunduar në spital për shkak të helmimit nga ushqimi. Lajmin e ka bërë me dije vetë këngëtarja e cila ka...

Këngëtari serb që ka frymëzuar masakrat ndaj Kosovës do jetë i ftuar në Korçë, Besa Kokëdhima ka një thirrje: BOJKOTOJENI!

Festa e Birrës që organizohet në Korçë do të rikthehet edhe këtë vit nga data 18-22 gusht. Mes pjesëmarrësve bie në sy se do të...

“Të bësh krushqi me atë që të ka përdhunuar motrën”, këngëtarja revoltohet për Mini-Shengenin: Edhe 1000 trarë të vënë me Kosovën…

Këngëtarja Besa Kokëdhima ka reaguar e revoltuar për nismën e “Mini-Shengenit” i cili u pagëzua dje me emrin “Open-Balkan”. Në një postim në rrjetet...

Vizita e Dua Lipa-s në Shqipëri, reagon e revoltuar Besa Kokëdhima: Dua u prit me lëvdata se ka bërë art jashtë vendit të saj,...

Dy ditë më parë Dua Lipa sëbashku me familjen e saj erdhën në Shqipëri. Gjatë vizitës së tyre ata zhvilluan një takim me kryeministrin...

“Jo korona po më keq”, ja çfarë i ka ndodhur Besës gjatë xhirimit të klipit

Ditën e djeshme këngëtarja e njohur, Besa Kokëdhima publikoi projektin e saj më të fundit muzikor, të titulluar ‘Don’. Ndërsa pak...

Si rrallëherë më parë, Besa Kokëdhima pozon me bikini (FOTO)

Besa Kokëdhima është një ndër këngëtaret më të njohura dhe më të talentuara të muzikës shqiptare. Vajza e biznesmenit dhe ish-deputetit...

‘A të mungova?’, Besa Kokëdhima poston foton e ëmbël nga shtrati, buzët dhe gjoksi i fryrë tërheqin vëmendjen

Besa Kokëdhima është një nga këngëtaret më të njohura dhe më të talentura të muzikës shqiptare. Vajza e biznesmenit dhe ish-deputetit...

Surpriza e ‘Këngës Magjike’/ Besa ikën nga festivali, Ardit Gjebrea i shkruan publikisht: Kthehu, këtë radhë këndojmë për të ndërtuar (Nisma)

Ardit Gjebrea: Besa e dashur, të thashë që Kënga Magjike këtë vit do të ketë misionin #kendojpertendertuar dhe të gjithë bashkë do kontribuojmë për ata që kanë...

Dhuna në protestë, vajza e Koço kokëdhimës sulmon ashpër politikanët: Rrënjëdalë, rroni me gjakun e shqiptarëve

Këngëtarja Besa Kokëdhima, e njohur dhe si vajza e kreut të ‘Zgjidhja’ Koço Kokëdhimës ka reaguar ashpër për dhunën e ushtruar në protestën e...

Lajmet e fundit