Tirana
clear sky
3 ° C
3 °
3 °
93 %
1.8kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
14 °
Die
13 °
Hën
12 °
Mar
12 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Besa Kokdhima

Besa Kokëdhima bëhet nostalgjike, publikon foto nga fëmijëria në krah të prindërve (Si duket ish-deputeti i ri)

Këngëtarja e njohur Besa Kokëdhima është një ndër personazhet më të dashura për publikun shqiptar. Ajo është bërë nostalgjike duke u...

Pas kritikave, këngëtarja e famshme shqiptare mbështet Elvana Gjaten

Elvana Gjata dhe Besa Kokdhima janë mikesha prej kohësh tashmë. Për momentin Elvana po shijon suksesin e këngës së saj më...

Lajmet e fundit