Tirana
overcast clouds
15 ° C
15 °
15 °
58 %
3.1kmh
90 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
21 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

bes kallau

Askush s’e dinte, Bes Kallaku dhe këngëtarja e njohur shqiptare qenkan kushërinj (FOTO)

Bes Kallaku mori pjesë në moderimin e finales së "Këngës Magjike" dhe bashkë me Erjon Isain shkaktuan të qeshura tek publiku. ...

Lajmet e fundit