Tirana
scattered clouds
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
44 %
4.1kmh
40 %
Pre
26 °
Sht
28 °
Die
22 °
Hën
26 °
Mar
25 °
E premte, 30 Shtator, 2022

TAG

Bes Kallaku

Fansat kanë dyshime të mëdha, detaji që zbulon se Xhensila dhe Bes Kallaku kanë votuar PS-në

Çifti i njohur Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku kanë votuar paraditen e sotme. Këtë moment ata nuk kanë ngurruar që ta ndajnë në rrjetet sociale....

Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj mbështesin kandidaten e LSI në Vlorë (VIDEO)

Kanditja e LSI në Qarkun e Vlorës, Grisejda Myslimi ka zhvilluar një bashkëbisedim me të rinj nën shoqërinë e aktorit Bes Kallaku dhe këngëtares...

Asgjë nuk ka qenë e lehtë, Bes Kallaku tregon vështirësitë që ka kaluar kur ka qenë i vogël: Paradite mbaja motrën, pasdite...

Aktori I njohur i humorit Bes Kallaku mbrëmjen e djeshme ka ardhur në një dimesion krejt ndryshe nga sa jemi mësuar ta shohim. I...

Ditëlindja e Bes Kallakut, s’përmbahet Rama: Spektakël i PËSHTIRË! Presidenti, Zonja e Parë dhe ÇETA e tyre…

Kryeministri Edi Rama e ka quajtur një “spektakël të pështirë” shfaqjen e presidentit Ilir Meta, bashkëshortes Monika Kryemadhi dhe dhjetra të ftuarve në ditëlindjen...

Mori gjobë në ditëlindjen e Bes Kallakut, reagon për herë të parë Meta: Unë kam qenë i ftuar, nuk di që të jenë mbyllur...

Presidenti Ilir Meta ishte një nga personazhet e njohur shqiptarë të gjobitur nga policia pasi mori pjesë në ditëlindjen e aktorit Bes Kallaku. ...

U gjobit në ditëlindjen e Bes Kallakut, reagon aktivisti Aulon Kalaja: Nuk e njoh gjobën siç nuk njoh qeverinë e Kapterr Ramiut, as maskën...

Aktivisti Aulon Kalaja ishte një nga personat që u gjobitën nga policia pasi mori pjesë në ditëlindjen e aktorit Bes Kallaku, pasi kishte thyer...

Policia gjobiti të gjithë pjesëmarrësit në ditëlindjen e tij, Bes Kallaku poston foto krah vëllait të Lefter Kokës dhe ironizon: Mos ma harroni këtë,...

Në datë 20 nëntor aktori i njohur Bes Kallaku festoi 35 vjetorin e lindjes në një lokal në Laknas të Kamzës, por si “dhuratë”...

FOTO/ Kush janë VIPAT që morën gjobë në ditëlindjen e Bes Kallakut, nga Arbana Osmani te Andi Lila dhe kryebashkiaku socialist

Aktori i njohur i humorit, Bes Kallaku festoi 35-vjetorin duke mbledhur të gjithë miqtë dhe të afërmit e tij. Pavarësisht situatës...

Foto për të mos u humbur, Bes Kallaku feston 35-vjetorin si një katunar nga Bubqi (VIDEO)

Aktori i njohur i humorit, Bes Kallaku feston 35 vjetorin e lindjes në ditën e sotme. Ai ka vendosur që këtë...

Bes Kallaku puthet me ‘tjetër’ në përvjetorin e tretë të martesës, ja si reagon Xhensila (FOTOT)

Xhensila Myrtezaj dhe aktori i njohur i humorit Bes Kallaku janë ndër çiftet më të dashur dhe më të komentuar në median rozë. ...

Lajmet e fundit