Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
59 %
3.1kmh
0 %
Hën
16 °
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
E hënë, 3 Tetor, 2022

TAG

Bes Kallaku

Rikthehen ‘skifterat’, Bes Kallaku publikon episodin e tretë (Video)

“S3 Amsterdam” titullohet kënga më e re e Bes Kallakut me Ratin. Kënga sapo është publikuar në kanalin muzikor në internet 'Youtube ...

Bes Kallaku e pëson keq, ishte te shtëpia e Salsanos, por u zgjua me Gaz Pajën në krevat, pa edhe Erion Veliajn rrugës

Nuk ka mundur t’i shpëtojë fjalimi thuajse i pakuptimtë i kryetares së FRESSH, Joleza Koka, as aktorit të humorit Bes Kallaku. ...

Pas vdekjes së Komisar Katanit, një tjetër personazh i bën shqiptarët të shpërthejnë sërish në lot (Video)

Pas vdekjes së Komisar Katanit, një tjetër... by newsbomb-al

Bes Kallaku ‘nuk e mban’ dot veten pas sherrit të Alketa Vejsiut me Dalina Buzin, publikon video-mesazhin

Përplasja e dy gazetareve Dalina Buzi dhe Alketa Vejsiu nuk ka kaluar pa tërhequr vëmendjen e mediave dhe publikut. Pas publikimit të mesazheve që...

Vip-at urojnë, personazhe nga politika, kultura e arti mesazh për gjithë shqiptarët në Newsbomb.al

Me rastin e festave të fundvitit disa prej personazheve të njohura të politikës, kulturës, artit dhe medias kanë uruar nëpërmjet Newsbomb.al lexuesit e portalit...

Bes Kallaku i përlotur, jep një mesazh për Vjolën (VIDEO)

Aktori i njohur i humorit Bes Kallaku është shfaqur tejet i emocionuar dhe i përlotur teksa ka shpërndarë një mesazh sensibilizimi për t’i ardhur...

Lajmet e fundit