Tirana
overcast clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
93 %
1.5kmh
100 %
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
17 °
Mar
16 °
E premte, 2 Dhjetor, 2022

TAG

Bes Kallaku

“Këtu ta q*në nonën, të vjedhin përditë, te Lorik Cana e gjetët hajdutin?”

Aktori i humorit, Bes Kallaku ka reaguar pas akuzave të bëra ndaj ish-kapitenit, Lorik Cana se ai është përgjegjës për vjedhje të kryera brenda...

“Nuk do ta besoni çfarë kanë bërë Bes Kallaku dhe Ermal Mamaqi në 2005”

A mund ta besoni se Bes Kallaku dhe Ermal Mamaqi në rininë e tyre të hershme kanë kënduar edhe serenata? Mos besoni po deshët,...

Tezja më “seksi” e showbizit shqiptar (Video)

Bes Kallaku nuk dhuron të qeshura vetëm në skenën e Portokallisë, por duket se shfrytëzon çdo situatë për ta kthyer në komedi. ...

Xhensila përgjigjet ndaj akuzave për operacionet plastike, del pa grim në emision

E ftuar në emisionin “Fun Day” në InTv këngëtarja bukuroshe, Xhensila Myrtezaj ka folur rreth jetës së saj private me Besin dhe projektik të...

Bes Kallaku i bën “karshillëk” Linda Morinës (Foto)

Bes Kallakut duket se ka rënë në “sevda” me bukurinë rrezellitëse të këngëtares nga Kosova, Linda Morina. Fush-Krujësëi, aktori i humorit, i...

Xhensila zbulon datën dhe detajet e martesës

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj ka treguar gjatë një interviste për emisionin “21 Gradë” planet e saj për të kurorëzuar dashurinë në martesë me aktorin e...

“Ça t’boj kur duhet me rregullu, po për t’prish a si…” (VIDEO)

“Ça t’boj kur duhet me rregullu, po për t'prish a si...” kështu shkruan aktori i humorit Bes Kallaku që në fakt na e ka...


Lajmet e fundit