Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
28 %
2.6kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
E martë, 4 Tetor, 2022

TAG

Bes Kallaku

Momenti prekës/ I bën ëndrrën realitet! Bes Kallaku surprizon fansin 12-vjeçar që vuan nga tumori (VIDEO)

Aktori i njohur i humorit, Bes Kallaku, përveç shpirtit artistik njihet edhe për shpirtin e tij human. Së fundmi aktori ka suprizuar një fëmijë 12-vjeçar...

Bes Kallaku flet i përlotur për emigracionin: Ndërtojnë vila, por jetojnë vetëm dy pleq të shkretë që i kanë lënë vetëm

Bes Kallaku ka folur mbi emigracionin e shqiptarëve në botë. Ai është shprehur se Shqipërisë i ka ikur pasuria më e madhe, që është...

“Sakrificat e prindërve shqiptarë”, Bes Kallaku shpërthen në lot: Mam nuk do isha sot këtu, nëse s’do kisha ndihmën tënde

Aktori i njohur Bes Kallaku këtë të dielë ka mbajtur një monolog lidhur me sakrificat e prindërve shqiptarë. Ai ka shpërthyer  në lot teksa...

“Sa mirë kur ishim ngushtë dhe keq”, Bes Kallaku: Dikur thonim pjata ime është pjata jote, kurse sot kur shkojmë te miku marrim bukë...

Si çdo të dielë edhe sot spektakli i humorit “Kosherja” ka startuar me monologun e aktorit, Bes Kallaku, i cili ka treguar se si...

Bes Kallaku: Është më mirë të jesh afgan në Shqipëri sesa shqiptar, ne na rritet çmimi i bukës, ndërsa ata rrinë në hotel me...

Aktori i humorit,Bes Kallaku është ndalur së fundmi në një temë e cila gjatë ditëve të fundit ka qenë mjaft e diskutuar. Ai bëri krahasimin...

Një vogëlushe me fat, Ajka merr suprizën më të bukur nga mami dhe babi në Paris

Vogëlushja e familjes Kallaku dje festoi ditëlindjen e saj të tretë dhe mami me babin i kishin përgatitur një super suprizë. Me këtë rast ata...

“I lutesha Zotit, më ler të jetoj vajzën”, Xhensila rrëfen betejën e vështirë me Covid-19: Filluan të dridhurat, oksigjeni iku komplet…

Xhensila Myrtezaj është një ndër vajzat më të dashura të ekranit shqiptar. Së fundmi, ajo ka dhënë një intervistë për emisionin “E ardhmja është...

“I lashë roje nga mbrapa”, Bes Kallaku tregon sekretin për Xhensilën: Doja të dija ku ishte, me kë ikte…

Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj janë ndër çiftet më të komentuara të showbizit shqiptar dhe shumë të pëlqyer nga publiku. Dashuria e tyre ka...

Bes Kallaku “përvesh mëngët” dhe i futet me “kokë” punëve të shtëpisë

Ndryshe nga herët e tjera, këtë fundjavë Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj kanë vendosur që të “përveshin mëngët” dhe ti futem me “kokë” punëve. Çifti...

Përdhunimi i 15-vjeçares, revoltohet Bes Kallaku: Shqiptarët kanë hallin e Teas dhe të Andit, nuk çohen

Aktori i njohur i humorit, Bes Kallaku mbrëmjn e djeshme ka shprehur revoltën ndaj indiferencës së shqiptarëve, të cilët nuk ngrenë zërin për çështjet...

Lajmet e fundit