Tirana
light rain
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Pre
32 °
Sht
29 °
Die
28 °
Hën
31 °
Mar
34 °
E premte, 12 Gusht, 2022

TAG

Bes Kallaku

“Kemi pasur momente të vështira”, për herë të parë Xhensila tregon krizat në marrëdhënien me Besin

Prej shumë vitesh këngëtarja Xhensila Myrtezaj është në një histori dashurie me aktorin e njohur, Bes Kallakun, të cilët janë prindër edhe të një...

“Paret lumë” në dasmën shqiptare, Bes Kallaku dhe Mateus Frroku “mbulohen” me dollarë, këngëtari merr fshesën t’i mbledhë (VIDEO)

Pamjet e mësipërme i përkasin një dasme shqiptare, e bërë këtë fundjavë. Këngëtarët Bes Kallaku dhe Mateus Frroku kanë qenë të ftuar për t'i...

“Kur të shohin të veshur mirë, të këpusin 20 mijë lekë omletën”, Bes Kallaku ironizon rritjen e çmimeve në bregdetin e jugut

Aktori i njohur i humorit, Bes Kallaku trajtoi si temë të editorialit të tij në “Kosherja Show”, problematikat me të cilat përballet një turist...

Çmimet stratosferike gjatë sezonit turistik, Bes Kallaku: Uji shitet aq shtrenjtë si me qenë i shenjtë

Aktori Bes Kallaku ka folur mbi atë që  ndodh gjatë sezonit veror në vendin tonë. Ai u ndal te të gjitha problematikat me të...

“Conference League”, Bes Kallaku: Tifozët treguan se nuk e meritojmë BE-në duke urinuar në mes të Tiranës

Aktori Bes Kallaku ka komentuar finalen e  “Conference League” e cila u mbajt pak ditë më parë mes Romës dhe ekipit holandez, Feyenoord. Besi nuk...

Në 83-vjetorin e ditëlindjes, Bes Kallaku bën urimin e veçantë për gjyshen: Urime Ija e të gjithë shqiptarëve!

Aktori i njohur i humorit, Bes Kallaku, ka uruar sot një nga personat më të shtrenjtë, gjyshen e tij Ijen. Në 83-vjetorin e ditëlindjes së...

Xhensila Myrtezaj feston ditëlindjen, URIMI i Besit merr të gjithë vëmendjen e ndjekësve (FOTO)

Këngëtarja e njohur, Xhensila Myrtezaj feston sot ditëlindjen e saj të 29-të.Në këtë ditë të veçantë ajo ka marrë urime dhe dhurata të shumta....

“Ku je o Bes Kallaku, ku je?” Rama i përgjigjet videos së aktorit: Është Bubq City, se “country” është i madh për Bubqin e...

Ndërtesat e reja nga programi i rindërtimit i kanë dhënë fshatit Bubq një pamje krejt tjetër nga ajo çfarë ishin mësuar të shihnin banorët....

“Diçka e ke bo ti se kot nuk të rreh ai”, Bes Kallaku për dhunën ndaj grave: Harrojmë që nesër radha mund t’i vijë...

Aktori Bes Kallaku ka folur në lidhje me dhunën ndaj grave dhe në familje. Ai është shprehur se prej mentalitetit turpit dhe frikës, që gratë...

Momenti prekës/ I bën ëndrrën realitet! Bes Kallaku surprizon fansin 12-vjeçar që vuan nga tumori (VIDEO)

Aktori i njohur i humorit, Bes Kallaku, përveç shpirtit artistik njihet edhe për shpirtin e tij human. Së fundmi aktori ka suprizuar një fëmijë 12-vjeçar...

Lajmet e fundit