Tirana
broken clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
1kmh
75 %
Mar
14 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
10 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Bes Kallaku ZBULON dhuratën që ka për vajzën e tij (FOTO)

Bes Kallaku ZBULON dhuratën që ka për vajzën e tij (FOTO)

Ata janë ndër çifitet më të dashura të ekranit. Bëhet fjalë për Bes Kallakun dhe Xhensila Myrtezaj të cilët së shpejti do të bëhen...

Lajmet e fundit