Tirana
overcast clouds
7 ° C
7 °
7 °
93 %
2.1kmh
90 %
Hën
19 °
Mar
15 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
14 °
E hënë, 12 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Bes Kallaku shkon pa Xhensilën në dasmën e Sarës dhe Ledionit

Bes Kallaku shkon pa Xhensilën në dasmën e Sarës dhe Ledionit

Pati kuriozitet të madh për një nga dasmat më të përfolura së fundmi, atë të Sara Hoxhës dhe Ledion Liços. Sakaq,...

Lajmet e fundit