Tirana
clear sky
5 ° C
5 °
5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Die
17 °
Hën
19 °
Mar
17 °
Mër
12 °
Enj
13 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

bes kallaku ilir meta

Zbulohen të ftuarit special në finalen e “Këngës Magjike”

Mbrëmjen e sotme në pallatin e Kongreseve është duke u zhvilluar finalja e festivalit, “Kënga Magjike”. Përveç personazheve të njohura të artit dhe...

Çfarë e bashkon Bes Kallakun me Ilir Metën, e zbulon te Ermal Mamaqi (VIDEO)

Aktori i njohur Bes Kallaku njihet publikisht për afrimitetin që ka më Presidentin e vendit, Ilir Meta. Këtë kuroizitet të gjithëve se çffarë...

Ende pa u bërë President, vjen kërkesa e parë për Ilir Metën: Dua një shtëpi ashtu siç ma premtove kur me puthe (VIDEO)

Data 24 korrik, është dita kur Ilir Meta zyrtarisht postin e numrit një të shtetit shqiptar. Por ende pa hyrë...

Batuta epike e Bes Kallakut që bëri gjithë sallën dhe Metën të shpërthejnë në të qeshura

Kryetari i LSI-së, Ilir Meta, mori pjesë në një aktivitet festiv të organizuar nga të rinjtë e Lëvizjes Rinore për Integrim të qytetit të...

Lajmet e fundit