Tirana
clear sky
6 ° C
6 °
6 °
87 %
1kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
14 °
Die
13 °
Hën
12 °
Mar
12 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Bes Kallaku ‘e kall’ dasmën

Bes Kallaku ‘e kall’ dasmën, shihni shumat maramendëse me lekë që hidhen

Aktori dhe së fundmi këngëtar Bes Kallaku ka qenë i ftuar në një dasmë. Siç shihet në video, të pranishmit duket...

Lajmet e fundit