Tirana
overcast clouds
11 ° C
11 °
11 °
71 %
1.5kmh
90 %
Sht
16 °
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
13 °
Mër
12 °
E shtunë, 17 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

BES KALLAKU DHE UJA

Dasma përrallore e Besit dhe Xhensilës, aktori zbulon sekretin: Ky person i rëndësishëm do hapë dasmën (VIDEO)

Aktori i njohur Bes Kallaku dhe këngëtarja Xhensila Myrtezaj do t’i japin fund beqarisë më datën 1 shtator në Pallatin e Brigadave në Tiranë....

Lajmet e fundit