Tirana
overcast clouds
7 ° C
7 °
7 °
93 %
2.1kmh
90 %
Hën
19 °
Mar
15 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
14 °
E hënë, 12 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

bes kallaku dhe erioni

Zbulohen të ftuarit special në finalen e “Këngës Magjike”

Mbrëmjen e sotme në pallatin e Kongreseve është duke u zhvilluar finalja e festivalit, “Kënga Magjike”. Përveç personazheve të njohura të artit dhe...

Gra të famshme me mustaqe? Tmerrohen ndjekësit nga kjo foto e aktorit të njohur

Në pamje të parë kjo foto nuk duket aspak këndshëm, dy gra me mustaqe. Por me një shikim të detajuar aty...

Lajmet e fundit