Tirana
broken clouds
18 ° C
18 °
18 °
45 %
5.1kmh
75 %
Mar
18 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
16 °
Sht
13 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

BES KALAKU

Ja çfarë ndodh kur dy dashuritë e Bes Kallakut bëhen bashkë (FOTO)

Aktori i humorit Bes Kallaku ka treguar dy dashuritë e çmuara të tij, atë që e rriti dhe atë që i rrëmbeu zemrën. ...

Lajmet e fundit