Tirana
overcast clouds
15 ° C
15 °
15 °
58 %
3.1kmh
90 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
21 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

berxulle

Aksident në periferi të Tiranës, lagështia nxjerr nga rruga dy makina

Një aksident automobilistik ka ndodhur ditën e sotme në periferi të Tiranës, fatmirësisht pa të lënduar. Dy makina, një Benz dhe një...

Lajmet e fundit