Tirana
clear sky
5 ° C
5 °
5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Die
17 °
Hën
19 °
Mar
17 °
Mër
12 °
Enj
13 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Bert Koenderes

Ministri i Jashtëm holandez takon bashkëshorten e Lulzim Bashës

Bashkëshortja e kreut të Patrisë Demokratike, Lulzim Basha, Aurela Basha, është takuar sot me ministrin e Jashtëm të holandës, Bert Koenders. ...

As dy ministrat e Jashtëm nuk e bindin dot Bashën, kreu i PD thotë se i bindi që ka ai të drejtë

Ka përfunduar pak çaste më parë takimi i kreut të Partisë Demokratike, Lulzim Basha, me dy ministrtat e Jashtëm të Gjermanisë dhe Holandës, Sigmar...

Lajmet e fundit