Tirana
clear sky
5 ° C
5 °
5 °
81 %
1.5kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
15 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
10 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

bersiha

Vrasja e 2 vëllezërve në Krujë, reagon Berisha: Rendi në duart e krimit! I dënoj me ashpërsinë më…

Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar pas vrasjes së dy vëllezërve Gramoz dhe Xhontil Bardhi në Krujë dhe pasi u hodh në erë një lokal...

SALI BERISHA tregon ndarjen e PD me VETTING-un: Po dënohen GJYKATËS e PROKURORË në një proces të pandershëm (DEKLARATA)

Ish-kryeministri Sali Berisha, në një intervistë për Zërin e Amerikës thotë se PD që në krye të herës ka qenë dakord për reformën në...

Lajmet e fundit