Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
38 %
4.1kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
6 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

TAG

Bërnjak

Gjendja në veri të Kosovës i kthehet normalitetit, vijon qarkullimi në pikave kufitare Jarinje dhe Bërnjak

Situata i është kthyer normalitetit në veri të Kosovës, kështu ka njoftuar policia. Policia njoftoi se rrugët në drejtim të pikave kufitare Jarinje dhe...

Lajmet e fundit