Tirana
few clouds
9 ° C
9 °
9 °
93 %
2.6kmh
20 %
Mër
15 °
Enj
16 °
Pre
15 °
Sht
12 °
Die
20 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Bernd Borschard

I tregoi gishtin e mesit banorëve të Astirit dhe u shpall ‘non-grata’ nga Meta, shefit të OSBE Borchardt i mbaron mandati dhe largohet nga...

Shefi i prezencës së OSBE-së në Tiranë Bernd Borchardt do të largohet nga Tirana, pasi I përfundon mandati në datën 2 shtator. ...

Veliaj dhe Ambasadori i OSBE shërbejnë ushqim në qendra sociale, kryebashkiaku jep lajmin e BUKUR (VIDEO)

Në sajë të festës së Vitit të ri kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj së bashku me vullnetarë e bamirës kasë shpërndarë ushqim në qendrat...

Deklarata “bombë” e Borchardt, OSBE e përgënjeshtron: 2 mld euro nga droga e 2013-ës

Ambasadori i OSBE në Tiranë, Bernd Borchardt deklaroi mbrëmjen e djeshme se në Shqipëri po qarkullojnë 2 miliard euro para të pista nga kanabisi...

Shpërthen ambasadori i OSBE, kritika shqiptarëve: Pse e drejtoni gishtin nga ne? Jeni ju që shisni votën

Ambasadori i OSBE-së në Tiranë, Bernd Borchardt ka hedhur poshtë të gjithë ato akuza që drejtohen ndaj kësaj organizate për dështimin e reformës zgjedhore,...

Akuzat e PD për udhëtimin në Paris, OSBE konfirmon takimin Veliaj- Borschardt në 16 janar

Partia Demokratike akuzoi sot përmes Grida Dumës kryebashkiakun Veliaj se ditën e hënë nuk ka qenë në Tiranë për t’u kujdesur për punën publike,...

Lajmet e fundit