Tirana
clear sky
7 ° C
7 °
7 °
70 %
1.5kmh
0 %
Sht
8 °
Die
17 °
Hën
19 °
Mar
17 °
Mër
12 °
E shtunë, 10 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

bernardi

Benardi dhe Xheni momente romantike, lahen bashkë në vaskë

Bernardi dhe Xheni janë çifti lider i kësaj jave në shtëpinë e "Big Brother" dhe po e shijojnë shumë këtë luks. ...

Benardi ia plas së qari para të gjithëve, çfarë e bëri të shpërthejë

Si lider i shtëpisë së bashku me Xhenin, Benardi mblodhi banorët për të folur në lidhje me ndarjen e detyrave dhe punëve të shtëpisë,...

Lajmet e fundit