Tirana
broken clouds
18 ° C
18 °
18 °
45 %
5.1kmh
75 %
Mar
18 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
16 °
Sht
13 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

bernarda islamaj

Kjo vajzë është tmerrësisht e bukur por nuk e ndjekin shumë sepse… nuk zhvishet (FOTOT)

Quhet Bernarda Islamaj dhe është një nga vajzat më të bukura që ka Shqipëria mirëpo, në krahasim me personazhet e tjerë ajo ka shumë...

Lajmet e fundit