Tirana
few clouds
9 ° C
9 °
9 °
93 %
2.6kmh
20 %
Mër
15 °
Enj
16 °
Pre
15 °
Sht
12 °
Die
20 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

bernard

Të gjithë mendoni se janë ndarë, çifti i telenovelës së “Big Brother” zbulon hapin e madh dhe mjaft të rëndësishëm

Lidhja e Xhenit me Bernard brenda shtëpisë së “Big Brother” është konsideruar si telenovelë sepse çdo javë shfaqej videoja me momentet më pikante mes...

Lajmet e fundit