Tirana
clear sky
13 ° C
13 °
13 °
58 %
2.1kmh
0 %
Die
13 °
Hën
19 °
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Bernard Berisha

Ish-ylli SKËNDERBEUT protagonist në Rusi, shpëton skuadrën nga humbja

Futbollisti i përfaqësueses së Kosovës Bernard Berisha ka qenë protagonist në ndeshjen që skuadra e tij luajti Akhmat Grozny zhvilloi ndaj Rubin Kazanit në...

Futbollisti shqiptar në Rusi përplaset me rojet e sigurisë në fushën e lojës (Video)

Mbrojtja që Bernard Berisha i bëri një fansi të ri në fund të takimit Anzhi – CSKA Moskë, ka bërë bujë në mediat angleze....

Bernard Berisha mesazh Shaqirit dhe Xhakës: Nëse jeni shqiptarë, nuk keni nevojë për ftesë

Futbollisti shqiptar i skuadrës së Anzhit në Rusi, Bernard Berisha i ka dërguar një mesazh të qartë Xherdan Shqirit dhe Taulant Xhakës pas pranimit...

“Bernard Berisha nuk kushtoi 600 mijë euro”

Bernard Berisha i ka kushtuar Anzhit shumë më pak se 600 mijë euro. Edhe pse mediat kanë raportuar se Skenderbeu ka përfituar këtë shumë...

Zyrtare/ Bernard Berisha largohet nga Skënderbeu, firmos kontratën me klubin rus

Bernard Berisha është largimi i radhës në skuadrën e Skënderbeut. Lajmi është bërë i ditur nga vetë klubi korçar, që njofton për largimin e...

Bernard Berisha largohet nga Skënderbeu për 1 milion euro

Ashtu siç pritej ndodhi. Bëhet fjalë për Bernard Berishën, për të cilin drejtuesit e klubit kanë vendosur përfundimisht ta shesin. Një gjë e tillë...

Lajmet e fundit