Tirana
clear sky
8 ° C
8 °
8 °
87 %
1kmh
0 %
Mër
9 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
20 °
E enjte, 22 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Bernard Arnault

Tashmë ka tre njerëz me pasuri mbi 100 miliard dollarë

Bernard Arnault, njeriu më i pasur në Europë i është bashkuar tashmë Jeff Bezos dhe Bill Gates në klubin më ekskluziv të njerëzve me...

Vdes gruaja më e pasur në botë, trashëgimtarja e L’Oréal, Liliane Bettencourt

Liliane Bettencourt, trashëgimtarja e gjigantit francez “L’Oréal” dhe gruaja më e pasur në botë, vdiq në moshën 94 vjeçare, duke lënë pas një perandori...

Lajmet e fundit