Tirana
overcast clouds
7 ° C
7 °
7 °
93 %
2.1kmh
90 %
Hën
19 °
Mar
15 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
14 °
E hënë, 12 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

bernabic

Kryeministrja Bërnabiç përuron me Zaev pikën e re kufitare Serbi-Maqedoni e Veriut

Nga kjo javë Serbia dhe Maqedonia e Veriut, do të zbatojnë kontrollin e përbashkët të lëvizjes së njerëzve dhe mallrave në vendkalimin kufitar në...

Durrësi “pajton” Maqedoninë me Serbinë, takim mes dy kryeministrave

Takimi i sotëm informal mes kryeministrave të Ballkanit në Durrës, duket se ka shërbyer që të ulen tensionet mes Maqedonisë dhe Serbisë. Kryeministrja...

Lajmet e fundit